Współpraca

Zależy nam na stałym rozwoju serwisu. Nie będzie to jednak możliwe bez wsparcia osób podobnie myślących jak my, którym troska o zachowanie szczególnego i unikatowego charakteru naszego krajobrazu jest ważnym bodźcem motywującym do działania. Zapraszamy więc takie osoby do współpracy. Jeżeli chcecie się podzielić swoją wiedzą na temat konkretnych miejsc, macie ciekawe zdjęcia, które pokażą piękno dostrzeżone przez Was nad brzegami naszych wód, zamieście takie zdjęcia w serwisie przy konkretnym obikecie wodnym do którego się odnoszą, lub skontaktujcie się z nami.

Jeżeli chcielibyście zamieścić swoje artykuły, sprostować zamieszczone informacje, w jakiś sposób poprawić nas, nie krępujcie się i napiszcie do nas. Najciekawsze teksty i informacje zamieścimy na stronach serwisu. Najfajniejsze pomysły i sugestie przeanalizujemy i jeśli nie będzie żadnych przeciwwskazań postaramy się wprowadzić w życie.

Najprostszy sposób współpracy już teraz jest dostępny na stronach serwisu Wodowskaz. Jeżeli zauważycie „białe plamy” na naszej mapie obiektów wodnych, dodajcie sami taki akwen czy ciek wodny poprzez dostępny na stronie formularz „Dodaj obiekt”. Jeśli takiego obiektu nie będzie w naszej bazie, to zaakceptujemy takie zgłoszenie i zostanie ono dodane do listy obiektów wodnych serwisu.

Innym sposobem jest po prostu włączenie się do dyskusji na temat konkretnych miejsc poprzez opcję Komentarzy dostępną na każdej podstronie z obiektem wodnym. Można tam zamieszczać sprostowania, uzupełnienia informacji o obiektach, informacje o różnych ciekawych wydarzeniach lub inicjatywach jakie mają miejsce w bezpośredniej bliskości lub w okolicach danego obiektu.

Nie zamykamy się przed innymi rodzajami współpracy. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i sugestie. Wystarczy nas o tym poinformować.

Piszcie na info@wodowskaz.com