Reklama

Na stronach serwisu Wodowskaz umożliwiamy naszym użytkownikom i partnerom promować także własną działalność. Jedną z takich form jest zamieszczanie reklam graficznych.

Warunki zamieszczania takich reklam i ich rozliczeń są rozpatrywane indywidualnie.

Idealnym rozwiązaniem byłoby uprzywilejowanie tych reklam, które dotyczą bezpośrednio tematyki związanej z wypoczynkiem, wodą, sportem, środowiskiem naturalnym i wszystkim tym co pozytywnie kojarzy się ze spędzaniem czasu nad wodą. Ale oczywiście rynek rządzi się swoimi prawami, więc każdy reklamodawca będzie witany z otwartymi ramionami.

Na pewno jednak nie będziemy akceptować reklam dotyczących: erotyki, pornografii, produktów tytoniowych, alkoholu, narkotyków, leków oraz innych produktów, dziedzin czy działalności które są regulowane prawnie.

Ale w sumie każdy kto chciałby, poza powyższymi wyjątkami, współpracować z nami ma do tego otwartą drogę. Wystarczy mieć gotowy banner reklamowy i zgłosić się z nim do nas pod adresem info@wodowskaz.com.  Zweryfikujemy wówczas możliwość zamieszczenia takiej reklamy i jeśli nie będzie przeciwwskazań opublikujemy ją na stronach Wodowskaz.

 

Dostępne formaty reklam to:

TOP – reklama na samej górze strony głównej. 

Sidebar prawy – reklama z prawej strony. 

Sidebar prawy – reklama z prawej strony. 

Sidebar lewy – reklama z lewej strony. 

Sidebar lewy – reklama z lewej strony. 

Więcej informacji pod adresem info@wodowskaz.com lub poprzez formularz kontaktowy.