FAQ

  • Czy nie będąc zarejestrowanym lub zalogowanym mogę zamieszczać ogłoszenia?

    Nie. Aby zamieszczać ogłoszenia na podstronach obiektów należy się wcześniej zarejestrować i zalogować do serwisu. Można to zrobić korzystając z konta portalu społecznościowego Facebook lub Google+, lub rejestrując się bezpośrednio w serwisie Wodowskaz i logując się na podane tam dane.

  • Jak dodawać ogłoszenia drobne do serwisu?

    Aby dodać własne ogłoszenia drobne należy byc zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie. Należy wybrać jeden z interesujących Cię obiektów wodnych. Na podstronie z obiektem znajduje się przycisk "Dodaj ogłoszenie". Należy go wcisnąć i otworzy sie formularz dodawania ogłoszenia. Po wypelnieniu żądanych pól ogłoszenie oczekuje na weryfikacje moderatora. Po zaakceptowaniu ogloszenie zostaje opublikowane w serwisie i jest widoczne na podstronie obiektu wodnego do ktorego zostało przez Ciebie przypisane. Każde nowo dodane ogłoszenie jest bezpłatne i jego ważność wynosi 30 dni.

  • Jak można wyszukiwać obiekty wodne?

    Obiekty wodne można wyszukiwać poprzez panel wyszukiwania umieszczony na stronie głównej. Wystarczy zaznaczyć przynajmniej jeden z nadrzędnych parametrów takich jak Typ, Województwo, Region a następnie dodawać pozostałe dostępne w opcji Wyszukiwania zaawansowanego, tak aby uzyskac jak najbardziej precyzyjny zakres wyszukiwania. Można także wyszukiwać wpisując odpowiednie szukane frazy w oknie wyszukiwania dostępnym na stronie głównej i potwierdzając to wyszukiwanie przyciskiem "Szukaj" (lupa). Można także na wstępie zawęzić zakres wyszukiwania poprzez wybór województwa na mapie zamieszczonej na stronie głównej.